Elevation Events zoekt een Senior Programmeur (32 tot 40 uur) – per 1 oktober
Vanaf 1 oktober zijn wij op zoek naar een nieuwe senior programmeur die het muzikale hart vormt van een aantal van onze meest toonaangevende concepten. In deze rol ben je hoofdverantwoordelijk voor het programma van Soenda, Orbit, Smeerboel en de clubavonden in WAS. Je bewaakt de muzikale lijn, ontwikkelt de artistieke visie en boekt de line-ups. Daarnaast werk je nauw samen met andere programmeurs aan festivals zoals o.a. Duikboot, De Leuke, Ohm en Oranjeroes. Je onderhoudt contact met agenten en artiesten, hebt een scherp oog voor talent en weet wanneer je moet vernieuwen maar ook wat bij het concept en de bezoekers past.
Wie zijn wij?
Elevation Events ontstond uit de spontane chaos van een verjaardagsfeest van twee broers. En inmiddels, na aardig wat verjaardagen en 16 jaar lang festivals organiseren, zijn zij nog steeds de drijvende kracht achter meer dan 10 concepten en een pop-up club. Elevation Events is uitgegroeid tot een toonaangevende organisatie die jaarlijks evenementen als Soenda, Smeerboel, Orbit, Paradijs van het Zuiden, Duikboot, Joy x Flow, Oranjeroes, Ohm en De Leuke organiseert. Daarnaast organiseren we in het najaar maandelijks diverse clubavonden in Club WAS. in Utrecht.
Wat is jouw rol?
In deze rol geef jij richting aan de muzikale invulling van onze concepten en zorg je dat elk programma past bij de identiteit van het evenement. Je boekt lokale, nationale en internationale artiesten en onderhoudt contact met hun agenten en managers. Daarbij werk je nauw samen met de Booking Assistent, die de praktische zaken uitwerkt en regelt. Je schakelt moeiteloos tussen netwerken, creatief denken en duidelijke keuzes maken.
Waar ben je verantwoordelijk voor?
· Het bepalen en bewaken van de muzikale visie per concept;
· Het boeken van nationale en internationale artiesten;
· Het onderhouden van relaties met agenten, managers en andere betrokkenen;
· De inhoudelijke aansturing van de booking assistent, die verantwoordelijk is voor advancing, de contracten en de factuurverwerking;
· Bezoeken van evenementen en netwerken met agenten, agencies en managers;
Wat breng jij mee?
· Je hebt minimaal 2 jaar ervaring als programmeur bij grotere en relevante evenementen of club;
· Je beschikt over een duidelijke visie op het muzikale aanbod van festivals;
· Je bent analytisch sterk;
· Je vindt het leuk om relaties te onderhouden met belangrijke stakeholders;
· Je weet wat er speelt op muzikaal gebied en bent goed op de hoogte van de laatste ontwikkelingen;
· Je bent los van eigen producties vaak op festivals en in clubs te vinden en weet wat er speelt in de markt;
· Je bent enthousiast, energiek en flexibel;
· Je spreekt en schrijft vloeiend Nederlands en Engels;
· Je woont bij voorkeur in (de buurt van) Utrecht (pré);
Wat krijg je van ons?
· Een goed marktconform salaris inclusief pensioenregeling;
· Een dagelijks uitgebreid verzorgde lunch;
· Macbook van de zaak;
· 24 vakantiedagen (op basis van fulltime dienstverband) en extra compensatiedagen na een productie;
· Een hecht en enthousiast team waarmee je samenwerkt aan toonaangevende festivals;
· Diverse teambuilding dagen, borrels en legendarische uitjes met het team én met
partnerorganisatoren;
· Reiskostenvergoeding;
· Toegang tot de leukste evenementen;
· Veel ruimte voor eigen initiatief, verantwoordelijkheid en groei;
Elevation Events streeft naar een team waar mensen met zoveel mogelijk verschillende ervaringen en perspectieven samenkomen. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar de kandidaat die de diversiteit binnen het team versterkt.
Geïnteresseerd?
Stuur vóór 17 augustus je CV en motivatiebrief als één PDF naar jobs@elevation-events.com. We streven ernaar om de eerste gesprekken eind augustus plaats te laten vinden. Heb je vragen over de functie? Neem contact op met Bas Vuurmans onder vermelding van “Senior Programmeur” via jobs@elevation-events.com.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.